Puiki pradžia. Garantuotai.

Pirkdami „Volvo Selekt“ automobilį, gaunate ne vien puikią naudotą transporto priemonę. Kartu mes pasižadame siekti, kad Jūs liktumėte patenkintas. „Volvo Selekt“ priimame tik geriausius naudotus „Volvo“ automobilius ir pasirūpiname, kad jie taptų dar geresni bei suteiktų Jums mūsų patvirtintą kokybę bei saugumą.

Kiekviename naudotame automobilyje įdiegiami visi programinės įrangos atnaujinimai, pagal griežtus „Volvo“ standartus patikrinamas ir patvirtinamas jų saugumas, dinaminės savybės bei išvaizda. Be to, su kiekvienu automobiliu suteikiama išplėstinė garantija, pagalbos kelyje paslaugos ir įsipareigojimas pakeisti, kad būtume tikri, jog pasirinktu „Volvo“ automobiliu važinėsite be trukdžių.

 • Atidžiai atrinkti
  Mūsų automobiliai visada yra ne senesni kaip penkerių metų ir nuvažiavę mažiau nei 150 000 km.
 • Patikrinti ir atnaujinti
  Kiekvienas automobilis, patekęs į „Volvo“ technikų rankas, sulaukia daugiau nei 100 patikrų ir programinės įrangos atnaujinimų.
 • Pasitenkinimo garantija
  Pakeiskite savo pasirinktą „Volvo“ automobilį per 30 dienų arba nuvažiavę ne daugiau nei 1 500 km.
 • Garantija ir pagalba
  Gaukite ne mažiau kaip 12 mėnesių neribotos ridos garantiją ir paslaugą „Volvo Assistance“.

PARDUOTAS

Volvo V60 Cross Country Summum T5 AWD

 Automobilį apžiūrėti galite: Šiauliai

 T5 2,0 l 
180 kW / 245 hp
 Benzinas
 Universalas  Visi varomieji ratai
 Automatinė  83 800 km
 05/2018  Pilka
24 900 €

PVM 0%


T5 2,0 l 
180 kW / 245 hp

Benzinas

Universalas

Visi varomieji ratai

Automatinė

83 800 km

05/2018

Pilka

Automobilio įranga

Papildoma įranga prie SUMMUM komplektacijos:

Ratai - Lieti 18 colių Interjeras - Juodos ir rudos spalvos odinis salonas/šviesios lubos/tamsūs kilimai/sportinės sėdynės Fotochromiškai tamsėjantys galinio vaizdo ir šoniniai veidrodėliai Navigacinė sistema su HDD ir nemokamais žemėlapių atnaujinimais Aktyvūs Bi-Xenon priekiniai žibintai Išplėstinis interjero apšvietimas Ambient lightning Audio sistema Sensus Connect with High Performance Sound: 4x45W stiprintuvas, 8 garsiakalbiai, 7” spalvotas ekranas, HDD, DVD, USB,Bluetooth laisvų rankų įranga, prieiga prie interneto BLIS- (Blind Spot Information system)-objektų, esančių aklojoje veidrodžių zonoje, stebėjimo sistema, - Vairuotojo nuovargio ir perspėjimo sistema „Driver Alert“ (įspėjimo apie važiavimo juostos linijos kirtimą sistema „Lane Departure Warning“, kelio ženklų atpažinimo sistema, automatinės tolimosios šviesos ACC – adaptyvi greičio palaikymo sistema (įspėjimo dėl atsitrenkimo pavojaus į priekyje važiuojantį automobilį sistema su pilnu automatiniu stabdymu, pėsčiųjų ir dviratininkų nustatymo sistema Šildomi priekinio lango apiplovimo purkštukai Šildomos galinės sėdynės Šildomas vairas Šildomas priekinis stiklas Volvo Guard gamyklinė signalizacija su autonomine sirena ir tūrio bei posvyrio jutikliais Akinių nuo saulės laikiklis PCC – mašinos valdymo pultelis su berakteline atrakinimo/ užvedimo sistema bei dvipusiu ryšiu su automobiliu Priekinė automobilio parkavimo pagalbos sistema „Parktronic“ Žieminių padangų komplektas Webasto Nuimamas tempimo kablys

Automobilis pirktas ir prižiūrėtas UAB Sostena

SDK: KRFPMCNK

Lizingo skaičiuoklė

24900

Terminas (mėn.): 12

Pradinė įmoka:  € ( %)

Intressimäär: 3 %

Jääkväärtus:  €

Mėnesio įmoka:  €